ETT UNIKT FÖRETAG FÖR BÅDE KUNDER OCH ANSTÄLLDA

Setly är en fullskalig redovisningsbyrå som kombinerar
personlig rådgivning med grymma egenutvecklade
tekniska systemlösningar.

ETT UNIKT FÖRETAG FÖR BÅDE KUNDER OCH ANSTÄLLDA

Setly är en fullskalig redovisningsbyrå som kombinerar
personlig rådgivning med grymma egenutvecklade
tekniska systemlösningar.

GRYM TEKNIK MÖTER KVALIFICERAD RÅDGIVNING

Genom kvalitativ (99,8% korrekt lästa leverantörsfakturor exemplevis) AI-driven automation eliminerar Setly det tidskrävande transaktionsdrivna arbetet, till förmån för värdeskapande rådgivning.

Våra kunder är allt ifrån egenföretagare till Sveriges mest snabbväxande scale-up bolag, till och med andra redovisningsbyråer. Vår lösning används idag i 13 europeiska länder och listan bara växer.

Vill du också effektivisera din ekonomihantering utan att möjligheten till kvalificerad rådgivning försvinner?

GRYM TEKNIK MÖTER KVALIFICERAD RÅDGIVNING

Genom kvalitativ (99,8% korrekt lästa leverantörsfakturor exemplevis) AI-driven automation eliminerar Setly det tidskrävande transaktionsdrivna arbetet, till förmån för värdeskapande rådgivning.

Våra kunder är allt ifrån egenföretagare till Sveriges mest snabbväxande scale-up bolag, till och med andra redovisningsbyråer. Vår lösning används idag i 13 europeiska länder och listan bara växer.

Vill du också effektivisera din ekonomihantering utan att möjligheten till kvalificerad rådgivning försvinner?

DU ÄR INTE ENSAM OM ATT VILJA JOBBA MED OSS

DET ÄR VI SOM HJÄLPER DIG

Anna Orvendahl

Head of Operations

anna.orvendal@setly.com

Jonna Zahn

Kundansvarig | Redovisningskonsult

jonna.zahn@setly.com

Camilla Einemo

Kundansvarig | Redovisningskonsult

camilla.einemo@setly.com

Sarah Nyman

Kundansvarig | Redovisningskonsult

sarah.nyman@setly.com

Linda Weiderstål

Office Manager

+46 70 487 59 17
linda.weiderstal@setly.com

Henrik Åhlin

VD/Kundansvarig

henrik.ahlin@setly.com

Marlin Sadeq

Kundansvarig Redovisningskonsult

marlin.sadeq@setly.com

Freja Högstedt

Kundansvarig | Redovisningskonsult

freja.hogstedt@setly.com

Sandra Gejler

Kundansvarig | Redovisningskonsult

sandra.gejler@setly.com

Billie Thärnå

Kundansvarig | Redovisningskonsult

billie.tharna@setly.com

Therese Crusell

Kundansvarig | Redovisningskonsult

therese.crusell@setly.com

Lovisa Feist

Kundansvarig | Redovisningskonsult

lovisa.feist@setly.com

Liviu Munteanu

Tech Lead

liviu.munteanu@setly.com

Emma Rimland

Kundansvarig | Redovisningskonsult

emma.rimland@setly.com

Isabelle Zahn

Kundansvarig | Redovisningskonsult

isabelle.zahn@setly.com

Jessica Zahn

Onboarding | Affärsområdesansvarig Consulting

jessica.zahn@setly.com

Hanna Hedsén

Lönekonsult | HR | Rekrytering

hanna.hedsen@setly.com

Caroline Schüssler

Lönekonsult | Onboarding

caroline.schussler@setly.com

Martin Olsvik

Kundansvarig | Redovisningskonsult

martin.olsvik@setly.com

Paulina Widahl

Kundansvarig | Redovisningskonsult

paulina.widahl@setly.com

Charlotte Cedmert (Föräldraledig)

Kundansvarig | Redovisningskonsult

charlotte.cedmert@setly.com

Lotta Magnusson

Kundansvarig | Redovisningskonsult

lotta.magnusson@setly.com

Blixt

Välmåendekonsult

DET ÄR VI SOM HJÄLPER DIG

Anna Orvendahl

Head of Operations

anna.orvendal@setly.com

Jonna Zahn

Kundansvarig | Redovisningskonsult

jonna.zahn@setly.com

Camilla Einemo

Kundansvarig | Redovisningskonsult

camilla.einemo@setly.com

Sarah Nyman

Kundansvarig | Redovisningskonsult

sarah.nyman@setly.com

Visa Fler Medarbetare

 

Linda Weiderstål 

Office Manager

+46 70 487 59 17
linda.weiderstal@setly.com

Henrik Åhlin

VD/Kundansvarig

henrik.ahlin@setly.com

Simon Röse

Försäljningschef

simon.rose@setly.com

Freja Högstedt

Kundansvarig | Redovisningskonsult

freja.hogstedt@setly.com

Sandra Gejler

Kundansvarig | Redovisningskonsult

sandra.gejler@setly.com

Billie Thärnå

Kundansvarig | Redovisningskonsult

billie.tharna@setly.com

Therese Crusell

Kundansvarig | Redovisningskonsult

therese.crusell@setly.com

Lovisa Feist

Kundansvarig | Redovisningskonsult

lovisa.feist@setly.com

Liviu Munteanu

Tech Lead

liviu.munteanu@setly.com

Emma Rimland

Kundansvarig | Redovisningskonsult

emma.rimland@setly.com

Isabelle Zahn

Kundansvarig | Redovisningskonsult

isabelle.zahn@setly.com

Jessica Zahn

Onboarding | Affärsområdesansvarig Consulting

jessica.zahn@setly.com

Hanna Hedsén

Lönekonsult | HR | Rekrytering

hanna.hedsen@setly.com

Caroline Schüssler

Lönekonsult | Onboarding

caroline.schussler@setly.com

Martin Olsvik

Kundansvarig | Redovisningskonsult

martin.olsvik@setly.com

Paulina Widahl

Kundansvarig | Redovisningskonsult

paulina.widahl@setly.com

Charlotte Cedmert (Föräldraledig)

Kundansvarig | Redovisningskonsult

charlotte.cedmert@setly.com

Lotta Magnusson

Kundansvarig | Redovisningskonsult

lotta.magnusson@setly.com

Blixt

Välmåendekonsult

Mejla OSS DIREKT ELLER SKICKA IN DINA UPPGIFTER SÅ HÖR VI AV OSS 

– VI SER FRAM EMOT ATT HÖRA FRÅN DIG

Mejla OSS DIREKT ELLER SKICKA IN DINA UPPGIFTER SÅ HÖR VI AV OSS 

– VI SER FRAM EMOT ATT HÖRA FRÅN DIG

FÖR RÄTT PERSON ÄR VI BEREDDA ATT SATSA STORT

Vi värnar om våra anställda och sätter stort värde i det fantastiska team vi hittills lyckats bygga.

Vill du joina ett spännande bolag där du får chansen att själv forma din framtid? Läs i så fall mer på vår karriärsida.

FÖR RÄTT PERSON ÄR VI BEREDDA ATT SATSA STORT

Vi värnar om våra anställda och sätter stort värde i det fantastiska team vi hittills lyckats bygga.

Vill du joina ett spännande bolag där du får chansen att själv forma din framtid? Läs i så fall mer på vår karriärsida.